HFCN-5500D+
DigiKey raktári szám
3157-HFCN-5500D+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCN-5500D+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCN-5500D+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCN-5500D+
Leírás
CER FILTER 8.75GHZ HIGH PASS
Részletes leírás
8,75GHz közép Felüláteresztő Kerámia szűrő 5.5 GHz 50ohm 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Sávszélesség
5.5 GHz
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
8,75GHz közép
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,042" (1,07mm)