HFCN-3500+
DigiKey raktári szám
3157-HFCN-3500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCN-3500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCN-3500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCN-3500+
Leírás
CER FILTER 6.85GHZ HIGH PASS
Részletes leírás
6,85GHz közép Felüláteresztő Kerámia szűrő 5.9 GHz 50ohm 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HFCN-3500+ modellek
Kategória
Sávszélesség
5.9 GHz
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
6,85GHz közép
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,042" (1,07mm)