HFCG-2200+
DigiKey raktári szám
3157-HFCG-2200+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCG-2200+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCG-2200+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCG-2200+
Leírás
CER FILTER 8.2GHZ HIGH PASS
Részletes leírás
8,2GHz közép Frekvencia Felüláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) Sávszélesség 0,8dB 0805 (2012 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Kategória
Szűrő típusa
Felüláteresztő
Gyártó
Mini-Circuits
Beiktatási veszteség
0,8dB
Sorozat
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Frekvencia
8,2GHz közép
Max. magasság
0,046" (1,18mm)