FL086-4KM+
DigiKey raktári szám
3157-FL086-4KM+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FL086-4KM+
Leírás
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 4"
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel 2,92mm - 2,92mm 0,086" hajékony kábel 4,000" (101,60mm)
Hossz
4,000" (101,60mm)
Kábel típusa
0,086" hajékony kábel
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
2,92mm - 2,92mm
Max. frekvencia
40 GHz
1. csatlakozó
2,92mm-es dugó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
2. csatlakozó
2,92mm-es dugó