BFCN-2491+
DigiKey raktári szám
3157-BFCN-2491+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-BFCN-2491+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-BFCN-2491+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BFCN-2491+
Leírás
CER FILTER 2.491GHZ BAND PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,491GHz közép Sáváteresztő Kerámia szűrő 1.24 GHz 50ohm 1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BFCN-2491+ modellek
Kategória
Beiktatási veszteség
3dB
Gyártó
Mini-Circuits
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Frekvencia
2,491GHz közép
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Sávszélesség
1.24 GHz