BFCN-2450+
DigiKey raktári szám
3157-BFCN-2450+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-BFCN-2450+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-BFCN-2450+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BFCN-2450+
Leírás
CER FILTER 2.45GHZ BAND PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz közép Sáváteresztő Kerámia szűrő 150 MHz 50ohm 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Beiktatási veszteség
2,9dB
Gyártó
Mini-Circuits
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
2,45GHz közép
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,041" (1,04mm)
Sávszélesség
150 MHz