BFCN-1690+
DigiKey raktári szám
3157-BFCN-1690+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-BFCN-1690+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-BFCN-1690+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BFCN-1690+
Leírás
CER FILTER 1.69GHZ BAND PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,69GHz közép Sáváteresztő Kerámia szűrő 240 MHz 50ohm 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Beiktatási veszteség
5dB
Gyártó
Mini-Circuits
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
1,69GHz közép
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,042" (1,07mm)
Sávszélesség
240 MHz