BEBK-3SG-20D-14N-L1-N/P-C-C-260MM
DigiKey raktári szám
3939-BEBK-3SG-20D-14N-L1-N/P-C-C-260MMTB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
The BEBK-3SG series safety grati
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 260mm Kéz/kar Kioltás
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Fénysugarak száma
14
Gyártó
Milont Technology Co., Ltd
Fénysugarak közötti távolság
20mm
Sorozat
Üzemi tartomány
0,5m ~ 30,0m
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kioltás
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP65/IP67 - porálló, vízálló, vízhatlan
Védelem
Kéz/kar
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
260mm
Tápfeszültség
10 ~ 30VDC
Védett magasság
339mm