MH105S-15
DigiKey raktári szám
5943-MH105S-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MH105S-15
Leírás
DC/DC,1W,5VIN,15VOUT,1.5 KVISO
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 66,6mA 4,5V - 5,5V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
999 mW
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
82%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
8-DIP modul, 4 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,50" H. x 0,40" Sz. x 0,27" M. (12,7mm x 10,2mm x 6,9mm)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
66,6mA