VN0300L-G
DigiKey raktári szám
VN0300L-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VN0300L-G
Leírás
MOSFET N-CH 30V 640MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 640mA (Tj) 1W (Ta) Furatszerelt TO-92-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VN0300L-G modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 1mA
Gyrt.
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Tasak
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
190 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
1W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
TO-92-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,2ohm / 1A, 10V