UPS5100E3/TR13 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UPS5100E3/TR13 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 5A Felületszerelt Powermite 3 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 200 µA @ 100 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 150pF / 4V, 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Gyártói tokozás Powermite 3 |
Vezetési áram (Io) 5A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 125°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 810 mV @ 5 A | Alap típusszám |