UPS5100E3/TR13
DigiKey raktári szám
150-UPS5100E3/TR13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-UPS5100E3/TR13CT-ND - Vágott szalag (CT)
150-UPS5100E3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPS5100E3/TR13
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 5A Felületszerelt Powermite 3
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
150pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
Powermite 3
Vezetési áram (Io)
5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
810 mV @ 5 A