TC2117-3.3VDBTR
DigiKey raktári szám
TC2117-3.3VDBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC2117-3.3VDBCT-ND - Vágott szalag (CT)
TC2117-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC2117-3.3VDBTR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TC2117-3.3VDBTR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
130 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA