TC2015-3.3VCTTR
DigiKey raktári szám
TC2015-3.3VCTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC2015-3.3VCTCT-ND - Vágott szalag (CT)
TC2015-3.3VCTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC2015-3.3VCTTR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TC2015-3.3VCTTR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,14V / 100mA