SST26VF064BT-104I/SM
DigiKey raktári szám
SST26VF064BT-104I/SMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SST26VF064BT-104I/SMCT-ND - Vágott szalag (CT)
SST26VF064BT-104I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST26VF064BT-104I/SM
Leírás
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 64Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SST26VF064BT-104I/SM modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Memória felépítése
8M x 8
Gyrt.
Memória interfész
SPI - Quad I/O
Sorozat
Órajelfrekvencia
104 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
1,5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)