SST25VF080B-50-4C-PAE
DigiKey raktári szám
SST25VF080B-50-4C-PAE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST25VF080B-50-4C-PAE
Leírás
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8DIP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 8Mbit SPI 50 MHz 8-PDIP
EDA / CAD modellek
SST25VF080B-50-4C-PAE modellek
Memória felépítése
1M x 8
Órajelfrekvencia
50 MHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
10µs
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)