SST25VF040B-50-4I-SAE
DigiKey raktári szám
SST25VF040B-50-4I-SAE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST25VF040B-50-4I-SAE
Leírás
IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
EDA / CAD modellek
SST25VF040B-50-4I-SAE modellek
Memória felépítése
512K x 8
Órajelfrekvencia
50 MHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
10µs
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)