SST25VF020-20-4C-SAE-T
DigiKey raktári szám
SST25VF020-20-4C-SAE-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SST25VF020-20-4C-SAE-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
SST25VF020-20-4C-SAE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST25VF020-20-4C-SAE-T
Leírás
IC FLASH 2MBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 2Mbit SPI 20 MHz 8-SOIC
EDA / CAD modellek
SST25VF020-20-4C-SAE-T modellek
Memória felépítése
256K x 8
Órajelfrekvencia
20 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
20µs
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)