SST25VF016B-50-4C-QAF-T
DigiKey raktári szám
SST25VF016B-50-4C-QAF-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SST25VF016B-50-4C-QAF-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
SST25VF016B-50-4C-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST25VF016B-50-4C-QAF-T
Leírás
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
EDA / CAD modellek
SST25VF016B-50-4C-QAF-T modellek
Memória felépítése
2M x 8
Órajelfrekvencia
50 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
10µs
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)