SST25PF040CT-40I/SN
DigiKey raktári szám
SST25PF040CT-40I/SNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SST25PF040CT-40I/SNCT-ND - Vágott szalag (CT)
SST25PF040CT-40I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST25PF040CT-40I/SN
Leírás
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SST25PF040CT-40I/SN modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Memória felépítése
512K x 8
Gyrt.
Memória interfész
SPI
Sorozat
Órajelfrekvencia
40 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,3V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)