PIC32MX795F512HT-80I/PT
DigiKey raktári szám
PIC32MX795F512HT-80I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC32MX795F512HT-80I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC32MX795F512HT-80I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX795F512HT-80I/PT
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC32MX795F512HT-80I/PT modellek
RAM mérete
128K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
80MHz