PIC32MX340F128L-80I/BG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 121-TFBGA (10x10)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC32MX340F128L-80I/BG
DigiKey raktári szám
PIC32MX340F128L-80I/BG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX340F128L-80I/BG
Leírás
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC32MX340F128L-80I/BG modellek
RAM mérete
32K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Főprocesszor
MIPS32® M4K™
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
80MHz