PIC32MM0256GPM064-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC32MM0256GPM064-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MM0256GPM064-I/PT
Leírás
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrovezérlő IC 32 bites 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC32MM0256GPM064-I/PT modellek
RAM mérete
32K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 20x10/12b
Főprocesszor
MIPS32® microAptiv™
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
25MHz