PIC32MM0064GPM064T-I/PT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PIC32MM0064GPM064T-I/PT |
Leírás | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrovezérlő IC 32 bites 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) |
Gyrt. | Programmemória típusa FLASH |
Sorozat | RAM mérete 16K x 8 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 2V ~ 3,6V |
Alkatrész státusza Aktív | Adatátalakítók A/D 20x10/12b |
DigiKey által programozható Nem ellenőrizve | Oszcillátor típusa belső |
Főprocesszor MIPS32® microAptiv™ | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Mag mérete 32 bites | Rögzítés módja Felületszerelt |
Sebesség 25MHz | Gyártói tokozás 64-TQFP (10x10) |