PIC32MM0064GPM064T-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC32MM0064GPM064T-I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MM0064GPM064T-I/PT
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrovezérlő IC 32 bites 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 20x10/12b
Főprocesszor
MIPS32® microAptiv™
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
25MHz