PIC32MM0064GPL028-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC32MM0064GPL028-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MM0064GPL028-I/SP
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrovezérlő IC 32 bites 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SPDIP
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 12x10/12b; D/A 1x5b
Főprocesszor
MIPS32® microAptiv™
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
25MHz
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)