PIC32CX2051BZ62132-E/3WW
DigiKey raktári szám
150-PIC32CX2051BZ62132-E/3WW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32CX2051BZ62132-E/3WW
Leírás
128MHZ CM4F CORE W/ INTEGRATED B
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v6.0, Thread, Zigbee® 2,4GHz 132-VFQFN, kétsoros, szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC32CX2051BZ62132-E/3WW modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Memória mérete
2MB Flash, 512kB SRAM
Gyrt.
Soros interfészek
ADC, CANbus, Ethernet, GPIO, HCI, I2C, IrDA, JTAG, PWM, SPI, UART, USART, USB
Sorozat
GPIO
54
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
1,9V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Vételi áram
8,7mA ~ 31,1mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
11,3mA ~ 62,1mA
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)