PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE Mikrovezérlő IC 32 bites 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
DigiKey raktári szám
150-PIC32CM2532LE00048T-I/Y8XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
Leírás
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M23 null Mikrovezérlő IC 32 bites 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
RAM mérete
32K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,62V ~ 3,63V
Adatátalakítók
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M23
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
48MHz