PIC32CM2532LE00048T-I/U5B
DigiKey raktári szám
150-PIC32CM2532LE00048T-I/U5BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC32CM2532LE00048T-I/U5BCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC32CM2532LE00048T-I/U5BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32CM2532LE00048T-I/U5B
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48VQFN
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M23 null Mikrovezérlő IC 32 bites 48MHz 512KB (256K x 16) FLASH 48-VQFN (7x7)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
32K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,62V ~ 3,63V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M23
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
48MHz