PIC24FV16KA302-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC24FV16KA302-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FV16KA302-I/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FV16KA302-I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 13x12b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SOIC
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)