PIC24FJ64GU202-E/SS
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ64GU202-E/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GU202-E/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 9x12b SAR
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)