PIC24FJ64GP205-I/M4
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ64GP205-I/M4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GP205-I/M4
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48UQFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 14x12b SAR
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz