PIC24FJ64GB004T-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ64GB004T-I/PTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC24FJ64GB004T-I/PTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC24FJ64GB004T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GB004T-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ64GB004T-I/PT modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 13x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz