PIC24FJ64GA006-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ64GA006-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GA006-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 16MHz 64KB (22K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ64GA006-I/PT modellek
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz