PIC24FJ64GA002-E/SP
DigiKey raktári szám
PIC24FJ64GA002-E/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GA002-E/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SPDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ64GA002-E/SP modellek
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x10b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)