PIC24FJ32GU202-I/ML
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ32GU202-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ32GU202-I/ML
Leírás
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 9x12b SAR
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz