PIC24FJ32GP205-I/PT
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ32GP205-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ32GP205-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 14x12b SAR
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz