PIC24FJ32GP202T-I/SO
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC24FJ32GP202T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ32GP202T-I/SO
Leírás
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 10x12b SAR
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-SOIC (0,295", 7,50mm széles)