PIC24FJ256GU405-I/PT
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ256GU405-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GU405-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
RAM mérete
32K x 8
Sorozat
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Csomagolás
Tálca
Adatátalakítók
A/D 24x10b/12b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
PIC
Típusjelölés
autóipar
Mag mérete
16bit
Minősítés
AEC-Q100
Sebesség
32MHz