PIC24FJ256GB406-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ256GB406-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GB406-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ256GB406-I/PT modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 16x10b/12b; D/A 1x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz