PIC24FJ256GB110-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ256GB110-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GB110-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ256GB110-I/PT modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 16x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
PIC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
16bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz