PIC24FJ256GA705T-I/M4
DigiKey raktári szám
PIC24FJ256GA705T-I/M4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC24FJ256GA705T-I/M4CT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC24FJ256GA705T-I/M4DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GA705T-I/M4
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 14x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz