PIC24FJ256GA106-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ256GA106-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GA106-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ256GA106-I/PT modellek
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz