PIC24FJ128GL305-I/PT
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ128GL305-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GL305-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Kategória
Programmemória mérete
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 12x10/12b
Oszcillátor típusa
Külső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz