PIC24FJ128GL302T-I/SS
DigiKey raktári szám
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GL302T-I/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP
Kategória
Programmemória típusa
FLASH
Gyrt.
RAM mérete
8K x 8
Sorozat
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Adatátalakítók
A/D 9x10/12b
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
Külső
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Főprocesszor
PIC
Típusjelölés
autóipar
Mag mérete
16bit
Minősítés
AEC-Q100
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SSOP
Perifériák
DMA, LCD, PWM, WDT
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)