PIC24FJ128GB206-I/MR
DigiKey raktári szám
PIC24FJ128GB206-I/MR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GB206-I/MR
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-VQFN (9x9)
EDA / CAD modellek
PIC24FJ128GB206-I/MR modellek
RAM mérete
96K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz