PIC24FJ128GB202-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC24FJ128GB202-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GB202-I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC24FJ128GB202-I/SP modellek
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 9x10b/12b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)