PIC24FJ128GA702-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC24FJ128GA702-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GA702-I/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-SSOP
EDA / CAD modellek
PIC24FJ128GA702-I/SS modellek
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)