PIC24FJ1024GB610-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ1024GB610-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ1024GB610-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA / CAD modellek
PIC24FJ1024GB610-I/PT modellek
RAM mérete
32K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 24x10/12b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz