PIC24F16KL402-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC24F16KL402-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24F16KL402-I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA / CAD modellek
PIC24F16KL402-I/SP modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)